Мирослав Миленков с награда от Спортист на годината

By декември 31, 2017 Новини No Comments

2017 г. приключва закономерно с мероприятието на Община Перник на „Спортист на годината“.

Състезателят и треньор на ТК“Спартак“ Мирослав Миленков зае 6 – та позиция в класирането и беше награден на специална церемония в Двореца на културата.

Медалите на Миленков от престижните международни турнири през годината му отредиха място сред най – добрите спортисти в Перник. Преди него са световния и европейски шампион по борба Иво Ангелов, джудистката Виктория Павлова, ръгбиста Иван Пачаръзов и шахматиста Любомир Данов.

Вижте видео визитката на състезателят на ТК „Спартак“:

Мирослав сподели още, че това му класиране е плод на много годишна упоритост и тренировки, както и съвместната ежедневна работа с треньора и председател на ТК „Спартак“ Трифон Трифонов, на когото изказа специални благодарности.